Projekty do 35m2Bez pozwolenia

Wariant BASIC35

Jest to nasz podstawowy budynek przeznaczony dla osób chcących wybudować się szybko, i w bardzo przystępnej cenie. Budynek mieści się w powierzchni 35m2 co pozwala na wybudowanie tego budynku bez uzyskania pozwolenia na budowę.

Wariant MODULAR35

Wersja MODULAR to wariacja naszego bazowego projektu BASIC. W tej opcji również nie potrzebujesz żadnego pozwolenia na budowę - budynek mieści się w wymaganych 35m2 powierzchni. Jest jednak tak zaprojektowany, aby wnętrze ścian i pomieszczeń idealnie dopasować do konkretnych wymagań.

Domy parterowemodułowe

Wariant FLAT

Wersja FLAT to nowocześnie wyglądający budynek z płaskim dachem. Powierzchnia 80m2 zapewni komfort mieszkania 4-osobowej rodziny. Ilość przeszkleń i ich powierzchnia sprawi, że wnętrza będą jasne i przestrzenne.

Domy piętrowemodułowe

Wariant MODERN - 299 000pln brutto

W tym projekcie skupiliśmy się na stworzeniu budynku, który zaspokoi potrzeby mieszkaniowe średniej wielkości rodziny przy zachowaniu bardzo dobrej relacji jakości do ceny. Jesteśmy w stanie postawić taki dom w 3 dni na gotowi fundamencie!

Wariant BASIC LVL

Najpopularniejsza opcja wybierana głównie przez rodziny z dziećmi. Na dole znajduje się przestrzeń do życia codziennego natomiast na górze umiejscowione są sypialnie.

Wariant BEACH APARTMENT

Budynek ten został zaprojektowany tak, aby jego późniejszy transport nie stanowił problemu. Wariant ten idealnie sprawdzi się np jako kwatery mieszkalne pod wynajem. Sezon latem nad morzem a zimą w górach? Żaden problem!

dom do samodzielnego wykończenia69,5m2
Bez pozwolenia na budowę

Wariant DDSW - już od 3580zł/m2

Przedstawiamy naszą totalną nowość - dom modułowy do samodzielnego wykończenia. Jeśli priorytetem jest dla Ciebie cena to dobrze trafiłeś! Projekt przewiduje otwartą przestrzeń na parterze wraz z toaletą i wiatrołapem. Dwie sypialnie wraz z dużą łazienką na piętrze. Całość wykończysz po swojemu!